Mikroskoobid ja refraktomeetrid Kernilt.

Maailma juhtiva kaalude ja mõõtevahendite tootja Kern`i tootevalikus on nüüd ka lisandunud optilised seadmed. Kerni tootevalikust leiab laia valiku erineva hinnatasemega valgusmikroskoope, metallurgia mikroskoope, polariseerivaid ja stereo mikroskoope, mikroskoopkaameraid ning analoog ja digitaalseid refraktomeetreid. Tutvu toodetega SIIN. Hinnapakkumise saamiseks võtke palun ühendust.

Rigaku Raman

Rigaku Raman

Rigaku Raman

HNK Analüüsitehnika on nüüdsest Rigaku Raman Technologies ametlik esindaja Eestis. Rigaku Raman arendab ja pakub innovatiivseid ning lihtsasti kasutatavaid portatiivseid Raman spektroskoopia analüsaatoreid. 532, 785 kui ka 1064 nm lainepikkusel töötavad seadmed võimaldavad kiiret ning täpset kemikaali identifitseerimist ja koostise analüüsi paljudes tegevusvaldkondades, nagu näiteks:

 

  • Toorainete ja kemikaalide kontrollimine
  • Narkootikumide ja lõhkainete tuvastamine
  • Farmaatsiatööstuses
  • Ohtude määramine
  • Mineraalide ja kalliskivide autentimine
  • Teadus- ja uurimistöö
Hirschmann laborivahendid

Hirschmann laborivahendid

Hirschmann laborivahendid

HNK Analüüsitehnika on nüüdsest Hirschmann`i ametlik esindaja Eestis. Hirschmann`i tootevalik sisaldab erinevaid laboritööks vajalikke vahendeid ja tarvikuid nagu näiteks peristaltilised pumbad, dipenserid, titraatorid, pipetid, pipetiotsikud, pipetitäitjad, klaas ja plastik laboritarvikud, mahu mõõtevahendid, kapillaarid, mikroplaadid, mikroskoobi tarvikud, katteklaasid, slaidid, lugemiskambrid, laboratoorsed puhastusvahendid jne.

Vt ka: http://www.hirschmannlab.de